Hero image
Tournament

Teams

U08/5


  • 1. SC Berndorf (AT)
  • 2. Saffron Dynamo Sparks (EN)
  • 3. Failsworth United Reds (EN)
  • 4. Denton Youth Whites (EN)
  • 5. Cadley Black (EN)
  • 6. Baldoyle Utd-1 (IE)
  • 7. Baldoyle Utd-2 (IE)
  • 8. Baldoyle Utd-3 (IE)
  • 9. Hillwood BC-1 (SC)
  • 10. Hillwood BC-2 (SC)
  • 11. Hillwood BC-3 (SC)
  • 12. Hillwood BC-4 (SC)
  • 13. St Cadocs-1 (SC)
  • 14. St Cadocs-2 (SC)
  • 15. Kennoway star hearts 2010-1 (SC)
  • 16. Kennoway star hearts 2010-2 (SC)

U09/7


  • 1. Athletico Failsworth JFC (EN)
  • 2. Shankhill Juniors (NI)
  • 3. Beechwood -1 (SC)
  • 4. Beechwood -2 (SC)
  • 5. Beechwood -3 (SC)
  • 6. Carbrain BC-1 (SC)
  • 7. Carbrain BC-2 (SC)
  • 8. St Cadocs-1 (SC)
  • 9. St Cadocs-2 (SC)
  • 10. Kennoway star hearts 2010-1 (SC)
  • 11. Kennoway star hearts 2010-2 (SC)

U10/7


  • 1. Netherton Pheonix (EN)
  • 2. Dungannon United Youth (NI)
  • 3. Coleraine Academy 2009 (NI)
  • 4. Murieston United (SC)
  • 5. Summerston Youth Football Club (SC)
  • 6. St Cadocs-1 (SC)
  • 7. St Cadocs-2 (SC)
  • 8. Norrie McCathie Development Squad (SC)

U11/7


  • 1. Silcox Villa (EN)
  • 2. Shankhill Juniors (NI)
  • 3. Dungannon United Youth (NI)
  • 4. Camp Junior Soccer Club (IE)
  • 5. Midland Travel-1 (IE)
  • 6. Midland Travel-2 (IE)
  • 7. Carluke Utd (SC)
  • 8. Portlethen Sports Club-1 (SC)
  • 9. Portlethen Sports Club-2 (SC)
  • 10. Riverside CSC-1 (SC)
  • 11. Riverside CSC-2 (SC)
  • 12. Pollok United-1 (SC)
  • 13. Pollok United-2 (SC)
  • 14. Mill United-1 (SC)
  • 15. Mill United-2 (SC)
  • 16. Pitfour FC (SC)

U12


  • 1. NDSL (IE)
  • 2. Wicklow Rovers (IE)
  • 3. Dundee West Royals (SC)
  • 4. Hamilton Phoenix Boys Club (SC)

U12/9


  • 1. Matlock Town Juniors FC (EN)
  • 2. Enzo FC (NI)
  • 3. F.C. Sète (FR)
  • 4. St. Joseph's AFC (IE)
  • 5. RDYSL -1 (IE)
  • 6. RDYSL -2 (IE)
  • 7. Murieston United (SC)
  • 8. Westerton United (SC)
  • 9. St Cadocs-1 (SC)
  • 10. St Cadocs-2 (SC)

U13


  • 1. DJK/TSV Rödental (DE)
  • 2. Midland SL (IE)
  • 3. St. Joseph's AFC (IE)
  • 4. West Cork SL (IE)
  • 5. RDYSL (IE)
  • 6. Ballyjamesduff AFC (IE)
  • 7. Sacred Heart (IE)
  • 8. NDSL (IE)
  • 9. Dungannon United Youth-1 (NI)
  • 10. Dungannon United Youth-2 (NI)
  • 11. Cregagh Wanderers FC (NI)
  • 12. Glentoran (NI)
  • 13. Shankhill Juniors (NI)
  • 14. R.K.V.V. Wilhelmina (NL)
  • 15. Pirie Park FC 2006 (SC)
  • 16. Auchinleck Talbot (SC)
  • 17. Burnbank FC (SC)
  • 18. Airdrie United BC (SC)
  • 19. Linwood rangers 2006 (SC)
  • 20. Arthurlie YA2006 (SC)

U14


  • 1. F.C. Redwell (EN)
  • 2. Heaton Hawks (EN)
  • 3. St. Joseph's AFC (IE)
  • 4. Swords Manor FC (IE)
  • 5. Dungannon United Youth (NI)
  • 6. F.C. Zoetermeer (NL)
  • 7. Monifieth Athletic (SC)
  • 8. North Merthiston (SC)
  • 9. West end thistle (SC)
  • 10. Stewarton Annick BC (SC)
  • 11. Kirkfield United (SC)
  • 12. Thorn AFC (SC)

U15


  • 1. Oranje Berlin (DE)
  • 2. SV Lövenich-Widdersdorf (DE)
  • 3. NDSL (IE)
  • 4. Wicklow Rovers (IE)
  • 5. ASD Valle D'Ottavo (IT)
  • 6. Crusaders FC (NI)
  • 7. Cregagh Wanderers FC (NI)
  • 8. Edinburgh South Blues (SC)
  • 9. Bathgate Thistle CFC Rovers (SC)
  • 10. Notre Dame SA (SC)
  • 11. Larkhall Thistle (SC)
  • 12. Erskine Youth FC (SC)

U16


  • 1. ESA (EN)
  • 2. RESCM Couvin Mariembourg (BE)
  • 3. Himmelev Veddelev Boldklub (DK)
  • 4. B 73 Slagelse (DK)
  • 5. Vorup FB (DK)
  • 6. CS Dammartin (FR)
  • 7. Culmore Youths FC (NI)
  • 8. UVS (NL)
  • 9. Syngenta juveniles football club (SC)
  • 10. Rowallan Sports Club (SC)

U17


  • 1. ESA 1 (EN)
  • 2. ESA 2 (EN)
  • 3. Southport FC (EN)
  • 4. SheerwaterYouthFC (EN)
  • 5. Silsden AFC (EN)
  • 6. SV Hagen 11 (DE)
  • 7. Himmelev Veddelev Boldklub (DK)
  • 8. CS Dammartin (FR)
  • 9. Leith Athletic (SC)
  • 10. Pontypridd Town (WA)

U19


  • 1. SC Borsigwalde (DE)
  • 2. Greig City Academy (EN)
  • 3. CS Dammartin (FR)
  • 4. Campile Utd (IE)
  • 5. Matlock Town A (EN)
  • 6. Matlock Town B (EN)

Tournament sponsored by